Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Nabídka

Nabídka

Naše prodejna je plná šikovného nářadí. Přijďte si vybrat!

Nabídku motorového nářadí pravidelně aktualizujeme o nové modely. Dostanete u nás sekačky, žací traktory, křovinořezy, motorové pily, sněhové frézy a další stroje pro práci na zahradě, na poli nebo v lese. Jejich společným jmenovatelem je vysoká kvalita, spolehlivost a dlouhá životnost.

Jak motorové nářadí vybrat?

Když přijdete k nám do prodejny, nebudeme vám prodávat první stroj, který nám padne pod ruku. Chceme, abyste od nás získali nejlepší možné řešení, skvělý poměr výkon / cena a výborné parametry. Prostě nářadí určené přesně pro váš projekt. Proto je důležitou součástí našich služeb poradenství.

Klíčové je vybrat nářadí podle práce, na níž bude nasazeno. Když pomineme cenu, tak dalšími ukazateli výběru jsou: výkon motoru, šíře záběru, délka lišty, plošný výkon nebo výdrž akumulátoru.

Nářadí od nás dostáváte připravené

Kromě běžného záručního a pozáručního servisu jsme vsadili na opravdový předprodejní servis. To znamená, že vám stroj zdarma naplníme mazivem, palivem a odborně ho seřídíme.

Doprava stroje zdarma

V případě potřeby většího stroje, například zahradní traktory nebo sněhové frézy, dopravíme na naše náklady až k vám.

Záruční a pozáruční servis

Velmi důsledně si vybíráme naše dodavatele a prodáváme spolehlivé značky, u nichž je záruka, že budou na trhu i za deset nebo více let. Prodávanému nářadí věříme. Poskytneme vám záruční i pozáruční servis na vysoké úrovni.

Na druhou stranu nenabízíme nesmyslnou víceletou záruku, která vám (při nedodržení podmínek) vytáhne z kapsy tolik peněz, za něž by byl pomalu nový stroj.

Nabídka motorového nářadí | Průcha

V naší prodejně najdete motorové nářadí přesně pro váš projekt. Prodáváme pily, sekačky, sněhové frézy a další stroje. Prohlédněte si naši aktuální nabídku.

Prohlédněte si naši aktuální nabídku motorového nářadí a strojů. Neváhejte nás kontaktovat, pokud se na cokoli potřebujete zeptat.