Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Servis

Servis

Servis strojů a nářadí je pro nás naprosto zásadní!

Když si u nás vyberete nové motorové nářadí nebo nový stroj, odnášíte si ho plně připravený pro práci. Péče o nářadí, které jste u nás zakoupili, totiž začíná předprodejním servisem. To znamená, že vám stroj zdarma naplníme mazivem, palivem a odborně ho seřídíme. Samozřejmostí je u nás také záruční a pozáruční servis.

Hlavní výhody našeho servisu

  • Proškolení mechanici i prodavači.
  • Naskladněné náhradní díly.
  • Rychlost, ochota a profesionalita.

Sklad naplněný náhradními díly

Abychom vám mohli nabídnout servis a opravy na vysoké úrovni, naplnili jsme sklad náhradními díly. Úzce spolupracujeme se všemi značkami, které u nás prodáváme. I proto si můžete být jisti, že vám poskytneme vysoký standard služeb a originální díly. U náhradních dílů preferujeme kvalitu, která je spojena s dlouhou životností. Ve finále je pro vás toto řešení nejekonomičtější.

Proškolení opraváři a špičkový servis

Naši prodavači i lidé pracující v servisu se pravidelně školí a mají všechna potřebná osvědčení k opravám a servisu strojů. Proto se jich můžete ptát na cokoli ohledně prodávaných strojů. Znají je do detailů.

Poradí vám s technickými parametry, popovídají si s vámi o využití a použitelnosti stroje při konkrétní práci. Řeknou vám, jak o stroj pečovat, aby co nejdéle dobře pracoval (výměna oleje, čištění stroje, zazimování, jaké pohonné hmoty používat apod.). Už tím začíná servis, jehož cílem je prodloužit životnost stroje.

Plný rozsah záručního i pozáručního servisu

Se strojem, který jste u nás zakoupili, vás nikdy nepošleme domů. Záruční i pozáruční servis poskytujeme v plném rozsahu. Příkladem je pětiletá záruka na zapalování u všech ručně nesených strojů Stihl.

Pokud přijdete v době záruky, máte servis samozřejmě zdarma. Při pozáručních opravách konkurujeme nejen kvalitou, ale také cenou. Když jste koupili stroj v některé z našich provozoven, získáte sníženou sazbu servisní práce.

Záruční a pozáruční servis | Průcha

Motorové nářadí prodáváme a servisujeme. Poskytneme vám záruční a pozáruční servis. Máme sklad plný náhradních dílů a strojům rozumíme. Přijďte k nám!