Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Půjčovna

Půjčovna

Půjčujeme běžné nářadí i speciální stroje.

Čeká na vás práce v lese, na poli nebo na zahradě a víte, že půjde jen o jednorázový projekt? Nechcete investovat do nákupu nářadí, přesto potřebujete kvalitní a spolehlivý stroj, s nímž práci dobře zvládnete? Zajděte k nám do půjčovny motorového nářadí. Máme pro vás připravené různé stroje, které prochází pravidelným servisem. Přichystány jsou vždy tak, že s prací můžete hned začít.

Jaké stroje půjčujeme?

V naší půjčovně motorového nářadí pro vás máme například motorové pily, křovinořezy, vertikutátory, malotraktory a další nástroje, jež vám mohou dobře posloužit. Do půjčovny jsme zařadili i speciální stroje, které se mohou hodit, pokud se pustíte do méně obvyklých prací.

Příkladem je silná motorová pila s lištou o délce 90 cm, kterou doporučujeme na přesílené kmeny. Dalším strojem je dvoumužný jamkovač s vrtákem o průměru až 280 mm. Rádi vám zapůjčíme také mulčovací traktor určený hlavně na neudržované porosty, například přerostlou trávu nebo náletové dřeviny.

Kdy se vyplatí nářadí zapůjčit?

Rozmýšlíte, zda si nářadí půjčit, nebo raději koupit? Půjčení se většinou vyplatí při občasném použití stroje. Pokud víte, že budete nářadí potřebovat častěji, ale váháte, stroj si můžete vypůjčit a vyzkoušet ho přímo v akci.

Podmínky vypůjčení stroje

Když si od nás budete nářadí půjčovat, přineste si, prosíme, s sebou dva doklady totožnosti. Požádáme vás také o vratnou kauci 5 000 korun. V ceně půjčovného nejsou zahrnuty pohonné hmoty.

Vypůjčení nářadí není zpravidla časově omezeno. Pokud ho potřebujte na delší dobu, než je obvyklé, domluvíme se na konkrétních podmínkách.

Jiné než běžné opotřebení

Pokud nám nářadí vrátíte tak, že jeho pracovní části budou abnormálně opotřebené, naúčtujeme vám příplatek. Co abnormálním opotřebením myslíme? Například stržené plochy zubů pilových řetězů (řezání do země, kamenů apod.), nadměrně opotřebený žací nůž křovinořezu (betonové sokly, kameny, krtiny), vylámané zuby u plotostřihu apod.

Půjčovna motorového nářadí | Průcha

Půjčujeme motorové nářadí a stroje. V půjčovně máme například pily, křovinořezy, malotraktory a další šikovná zařízení, která můžete potřebovat. Vyberte si!

Také v půjčovně nářadí vám rádi poradíme, jaký stroj si pro plánovanou práci vybrat. Těšíme se na vás!