Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Motorové pily STIHL

Motorové pily STIHLMotorové pily STIHL: Spolehlivé a bezpečné pily s vysokým výkonem

Už přes devadesát let berou nástroje německé značky STIHL do rukou profesionálové i domácí kutilové. Motorové pily prosluly svojí spolehlivostí, vysokým výkonem a snadnou obsluhou. K zahození není ani hustá servisní síť značky. Jaké inovace STIHL nabízí ve 21. století? A z jakých typů pil můžete aktuálně vybírat?

 

STIHL je výrobcem široké škály pil – jsou mezi nimi benzínové pily, elektrické pily nebo akumulátorové pily. Všechny modely motorových pil mají společnou jednu věc – inovativní technologie. K tomu se přidávají sofistikované funkce, jež zpříjemňují práci, a také nekompromisní kvalita. Bez nadsázky se dá říci, že kdo vzal do ruky pilu STIHL, jen těžko se s ní loučil. Toto motorové nářadí oceňují jak profesionálové, tak ti, kteří s pilami pracují jen příležitostně.

 

Co dělá motorové pily STIHL tím, čím jsou

Devět desítek let zkušeností. Nadšení pro inovace a technické detaily. Rodinná firma, která nezná kompromisy. To jsou základní pilíře, na nichž si motorové pily STIHL vystavěly své jméno. Nikdy neslibují nic, co by nemohly splnit.

 

Motorové pily STIHL jsou preferované z mnoha důvodů:

 

·       Nikdy nepodceňují bezpečnost a spolehlivost.

·       Vyznačují se vysokým výkonem, zároveň mají nízkou hmotnost.

·       Získaly ergonomický tvar a řadu bezpečnostních prvků.

·       Modely jsou určené pro různé práce a jakýkoli pracovní účel.

 

Optimální pila STIHL pro profíky i kutily

Motorové pily STIHL se dělí na tři hlavní kategorie. Každá z nich přináší trochu jiné výhody. Společným jmenovatelem zůstává už zmíněná kvalita.

 

·       Akumulátorové pily jsou tišší a mají nižší hmotnost.

·       Elektrické pily se uplatní tam, kde je třeba výkon a nulové emise.

·       Benzinové pily jsou všestranné a opravdu velmi výkonné.

 

Zjistěte více o jednotlivých typech motorových pil.

 

První motorovka s elektronickým vstřikováním

Mezi jednotlivými modely motorových pil STIHL si vybere každý – amatéři a začátečníci, kutilové, farmáři, nároční profíci ale třeba i ti, kteří se zabývají stromovou chirurgií a potřebují jednoruční pily. Vybrané modely jsou pak vybavené systémem lehkého startu a rychlonapínáním řetězu. To usnadňuje obsluhu i údržbu pily.

 

Značka STIHL pochopitelně pravidelně přináší inovace. Například v roce 2019 se na trhu objevila novinka – motorová pila MS 500i. Je to vůbec první motorová pila s elektronicky řízeným vstřikováním na světě.

Jak vybrat ideální pilu STIHL?STIHL je výrobcem velmi široké škály různých modelů řetězových pil. Pro jakýkoliv účel najdete v nabídce firmy STIHL optimální typ stroje, přesně odpovídající Vašim potřebám. Společné pro všechny modely pil je uplatňování inovativních technologií, sofistikované funkce pro příjemnou práci a…STIHL je výrobcem velmi široké škály různých modelů řetězových pil. Pro jakýkoliv účel najdete v nabídce firmy STIHL optimální typ stroje, přesně odpovídající Vašim potřebám. Společné pro všechny modely pil je uplatňování inovativních technologií, sofistikované funkce pro příjemnou práci a nekompromisní kvalita. Tyto vlastnosti umí ocenit nejen profesionálové, ale také všichni, kteří pracují s motorovou pilou jen příležitostně.STIHL je výrobcem velmi široké škály různých modelů řetězových pil. Pro jakýkoliv účel najdete v nabídce firmy STIHL optimální typ stroje, přesně odpovídající Vašim potřebám. Společné pro všechny modely pil je uplatňování inovativních technologií, sofistikované funkce pro příjemnou práci a nekompromisní kvalita. Tyto vlastnosti umí ocenit nejen profesionálové, ale také všichni, kteří pracují s motorovou pilou jen příležitostně.

Každý, kdo hledá ideálního parťáka pro práci, by se měl nejdříve zamyslet, k čemu pila bude sloužit a jaké nasazení by měla zvládnout. Dalšími parametry výběru motorové pily jsou: výkon, délka lišty, hmotnost a samotné provedení.

 

S výběrem konkrétní motorové pily STIHL vám rádi poradíme.

 

 

Motorové pily STIHL | Průcha Motorové nářadí

Motorové pily STIHL patří ke špičce. Vysoký výkon, nízká hmotnost, inovace, bezpečnost. Aku pily, elektrické i benzínové pily. Pro kutily i profíky. Podívejte se na naši nabídku.